Přidejte plyn svému podnikání pomocí našeho odzkoušeného KNOW-HOW.

Máme bohaté zkušenosti a dokážeme poskytnout profesionální pomoc společnostem přinášet přidanou hodnotu, zvyšit efektivitu, urychlit dodání softwaru a celkově zlepšovat kvalitu.

Lidé

Proč si vybrat právě nás?

Vše co děláme, děláme s vášní

Nejsme všeználkové, jsme odborníci na konkrétní oblasti a zaměřujeme své silné stránky na vysoce efektivní práci pro velmi specifickou skupinu klientů. Snažíme se dosáhnout nejvyšší úrovně důvěry klientů prostřednictvím kompetencí, respektu, transparentnosti a důvěrnosti.

Neustále se učíme a zdokonalujeme

Podporujeme kulturu neustálého učení se. Co nás v YES4Q odlišuje, je naše nezastavitelná snaha o nové znalosti. Jsme v souladu s osvědčenými postupy, moderními přístupy a modely, ale vždy praktikujeme pragmatický, nedogmatický přístupu. Nenabízíme univerzální řešení pro všechny.

Překonáváme zažité zvyklosti

Vytváříme udržitelnou hodnotu pro naše klienty tím, že nabouráváme zažité zvyklosti a přinášíme inovativní nápady k řešení jejich potřeb. Překonáváme hranice, konvence a normy. Dodáváme hodnotu našim klientům.

Poskytujeme našim zákazníkům nejlepší možnou hodnotu

Nabízíme širokou škálu konzultačních služeb a školení v různých odvětvích průmyslu. Dodáváme vysoce kvalitní a škálovatelná řešení šitá na míru vašim potřebám. Navrhneme řešení v souladu s vašimi obchodními cíli, aby se zvýšila účinnost a efektivita, zlepšila transparentnost a vzrostla spokojenost vašich zákazníků.

Jsme ostřílení profesionálové s desítkami let reálných zkušeností

Nejsme poskytovatelé lidských zdrojů. Jsme špičkoví odborníci s nabitými zkušenostmi v oblasti softwarového inženýrství, zajištění kvality a zlepšování procesů. Čerpáme z našich zkušeností a odborných znalostí, dovedností a kreativity. Kromě toho máme kvalitní reference od našich klientů.

Upřednostňujeme kvalitu před kvantitou

Naší motivací není zběsilý růst společnosti a rýchlý zisk. Jsme motivováni získáním respektu u našich klientů a vytvářením úspěšných příběhů. YES4Q tvoří hrstka špičkových konzultantů vyzbrojených odbornými znalostmi, díky kterým pomohou našim klientům fungovat lépe.

YES4Q

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám. Jsme YES4Q.

+420 777 629 545